Menadżer

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
W ZARZĄDZANIU WIODĄCYMI
FIRMAMI NA RYNKU

BIZNES I ROZWÓJ

Interdyscyplinarne kompetencje oraz doświadczenie w rozwoju firm z róznych branż:

home_jet_list2

Ruch S.A. grupa PKN Orlen

Od marca 2019 do lipca 2021 Dyrektor ds. Sprzedaży Detalicznej w Ruch S.A. grupa PKN Orlen Odpowiedzialny za restrukturyzację i rozwój sprzedaży sieci detalicznej w Polsce (towary, usługi finansowe, ubezpieczeniowe, e-commerce)
home_jet_list2

Admiral Boats S.A.

Od maja 2018 roku członek rady nadzorczej w firmie Admiral Boats S.A.
home_jet_list2

GEO Grupa Deweloperska

W latach 2017-2019 Dyrektor Zarządzający w GEO Grupa Deweloperska odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój grupy kapitałowej, uruchamianie nowych profili działalności w obszarze spółek deweloperskich oraz nowych spółek o profilu medycznym i ochrony zdrowia.

PRZEMYSŁ

Restrukturyzował i zarządzał zakładami o wieloletniej tradycji przemysłowej.

home_jet_list2

JSW S.A | Koksownia Przyjaźń | Labor Koks

W latach 2007-2012 pełnił funkcje nadzorcze w spółkach Koksownia Przyjaźń sp. z o.o. jako wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej oraz w spółce Labor Koks również jako wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej. Natomiast w latach 2007-2012 był Wiceprezesem Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej.
home_jet_list2

Alchemia S.A | Huta Bankowa | Walcownia Rur Andrzej

W okresie 2011 – 2012 związany z Walcownią Rur Andrzej sp. z o.o. jako Członek Rady Nadzorczej WRA sp. z o.o., Prezes Rady Nadzorczej WRA sp. z o.o.. W latach 2011-2013 Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny Huty Bankowwej sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej, będącej częścią spółki akcyjnej Alchemia
home_jet_list2

Grupa OLMET | Stalserwis Batory

W latach 2011-2016 Prezes Zarządu w firmie Stalserwis Batory Sp. z o. o. w Chorzowie wchodzącej w skład grupy Olmet. Od 2011 roku wchodzi w skład Zarządu Związku Pracodawców Przemysłu Hutniczego w Polsce.

ZARZĄDZANIE

home_jet_list2

Rady Nadzorcze

Pełnił również funkcje członka Rad Nadzorczych w społkach: MZUM sp. z o.o. (obecnie MZUM.PL), Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych sp. z o.o. w Będzinie, Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie., WRA sp. z o.o., oraz wielu innych spółek podlegających Ministrowi Gospodarki, Ministrowi Skarbu Państwa a także spółek obecnie notowanych na giełdzie.
home_jet_list2

PTHU Interpromex

W latach 2002-2011 pracował w Przedsiębiorstwie Techniczno-Handlowo-Usługowym INTERPROMEX Sp. z o.o. gdzie pełnił najpierw funkcję kierownika handlowego, członka zarządu, a następnie wiceprezesem zarządu i dyrektorem techniczno-handlowym. Zajmował się kompleksowym zarządzaniem przedsiębiorstwem, które w Zagłębiu było liderem w branży ochrony środowiska, drogownictwa i zarządzania nieruchomościami.
home_jet_list2

WFOŚiGW

Przez wiele lat był związany z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – największej instytucji wspierającej samorząd, biznes i lokalne instytucje związane z rozwojem i ochroną środowiska.